Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā nokļūt līdz «Jā!»?

Izdevniecībā «Arka» klajā nākusi Rodžera Fišera un Viljama Juri grāmata «Nokļūt līdz JĀ. Kā panākt vienošanos bez zaudējuma».

Vairākumam no mums sarunu vešana ir dzīvesveids. Vai nu esam darbā, mājās, vai arī vienkārši izgājuši sabiedrībā, mēs gribam piedalīties lēmumos, kuri mūs ietekmē. Mūsdienās reti kurš var pavadīt dienu bez kaut vienām sarunām, un tomēr tikai daži ir bruņojušies ar iedarbīgu, spēcīgu sarunu vešanas prasmi, kas novērš stūrgalvīgu kaulēšanos un nodrošina savstarpēju problēmas risinājumu.

Šī grāmata piedāvā profesionālus, viegli prātā paturamus principus, kas vadīs jūs uz panākumiem, lai ko darītu vai kādas viltības izspēlētu otra puse.

Grāmata sniedz padomus:

  • nekaulējieties par pozīcijām;
  • atdaliet cilvēkus no problēmas;
  • uzstājiet uz objektīvu kritēriju izmantošanu.

Un atbild uz jautājumu: ko darīt, ja viņi nespēlē?

«Nokļūt līdz JĀ» ir pārdota vairāk nekā divu miljonu eksemplāru skaitā visā pasaulē vairāk nekā divdesmit valodās. Visā pasaulē šī grāmata ir atzīta kā visiedarbīgākais un praktiskākais padomdevējs sarunu vešanā un ir palīdzējusi miljoniem cilvēku sasniegt abpusējus panākumus konstruktīvās sarunās.