Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bukmeikeri aicina minēt, kādas standarta frāzes šodien izteiks Obama

Īru bukmeikeri pieņem likmes par to, kādas iespējamās standarta frāzes savā inaugurācijas runā Vašingtonā šodien izteiks Baraks Obama.

Par frāzi «Iestājušās pārmaiņas» («Change has come») tiek piedāvāta likme 8 pret 1, ja likme tiks veikta par frāzi «Jā, mēs varam» («Yes, we can»), iespējams laimēt 10 pret 1. Par frāzēm «Tā kā es te stāvu šodien» («As I stand here today») un «Dievs, svētī Ameriku» («God bless America») tiek piedāvāta izmaksu likme 12 pret 1.

Ja spēlētājs riskēs ar likmi uz frāzi «Vienmēr lieciet uz melno!» («Always bet on Black!»), turklāt Obama tā pateiks, likmes veicējs uzvarēs ar 500 pret 1. Replikas «Sagatavosimies cīņai» («Let's get ready to rumble») un «Dzīve ir kā šokolādes konfekšu kārba» ( «Life is like a box of chocolates») uzvarētājam nesīs laimestu 250 pret 1.

Tāpat īru bukmeikeru kompānijas «Paddy Power» klienti var mēģināt uzminēt Obamas kaklasaites krāsu, kā arī dizaineru, kura kleitu inaugurācijas ceremonijai izvēlēsies Mišele Obama.

2008. gadā «Paddy Power» izmaksāja vairāk nekā miljonu eiro tiem spēlētājiem, kas lika likmes uz Baraka Obamas uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās.