Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bankas sāk piedāvāt iegādāties zelta stieņus

Visā pasaulē zeltu uzskata par vienu no drošākajiem ieguldījumu veidiem, tāpēc Rietumu banka Latvijā no februāra piedāvās iedzīvotājiem iegādāties zelta stieņus, pēc kuriem finanšu nestabilitātes laikā sāk pieaugt pieprasījums, portālu «Apollo» informēja bankā.

Šādos brīžos dārgmetāls, salīdzinot ar valūtu, vērtspapīriem un citām vērtībām un aktīviem, bieži vien tiek atzīts par drošāku kapitāla uzglabāšanas veidu. Zelts tradicionāli ir likvīds aktīvs jebkurā laikā, jebkurā valstī un jebkurā situācijā, norāda bankā.

Bankas klientiem būs iespēja iegādāties sertificētu proves zeltu — praktiski jebkāda svara Austrijas Monētu kaltuves stieņus, zelta monētas «Austrian Philharmoniker» ar svaru 1, 0,5, 0,25 vai 0,1 unce, kā arī pēc īpaša pieprasījuma citu valstu monētas.

Iegādājoties zeltu, klients maksās, ņemot vērā priekšmeta svara tirgus cenu, savukārt formai nav nozīmes.

Iegādājoties bankā zelta stieņus vai monētas, klienti ar tiem varēs rīkoties pēc saviem ieskatiem, kā arī uzglabāt, kur pašiem šķiet ērtāk.