Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bušs Baltajā namā Obamam atstāj slepenu zīmīti

Ievērojot Baltā nama tradīciju, ASV prezidents Džordžs Bušs atstājis valsts galvas Vašingtonas rezidences Ovālajā kabinetā konfidenciālu zīmīti savam varas mantiniekam Barakam Obamam, novēlot sekmes, sākoties viņa vēsturiskajai prezidentūrai.

Bušs vēstuli uzrakstījis pirmdien un atstājis augšējā atvilktnē galdā, kurš nes «Apņēmīgā» vārdu - tāpat kā britu kuģis, no kura dēļiem tas savulaik ticis pagatavots, paskaidroja Baltā nama preses sekretāre Deina Perino.

«Es nesniegšu nekādas detaļas, bet [zīmītes] tēma ir līdzīga tam, ko viņš teicis kopš vēlēšanu nakts - par brīnišķīgo jauno posmu, ko sāks jaunievēlētais prezidents Obama, un ka viņš vēl viņam visu to labāko,» sacīja amatpersona.

Pēdējās stundas esot prezidenta amatā, Bušs vēl runājis pa telefonu ar valsts sekretāri Kondolīzu Raisu, nacionālās drošības padomnieku Stīvenu Hedliju un bijušo Baltā nama administrācijas vadītāju Endiju Kārdu, norādīja preses sekretāre.

Prezidents «iedeva man lielu buču uz pieres. To es nekad neaizmirsīšu», piebilda Perino.