Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Radio glābs Dzintris Kolāts

Nacionālā radio un televīzijas padome trešdien pēc vairāku stundu ilgas sēdes par Latvijas Radio (LR) ģenerāldirektora vietas izpildītāju iecēla LR1 Ziņu dienesta vadītāju Dzintri Kolātu, portāls «Apollo» uzzināja padomē.

Padomes loceklis Imants Skrastiņš portālam «Apollo» pastāstīja, ka pagaidām vēl padome nav spriedusi, kā izvēlēsies jauno LR ģenerāldirektoru, taču uzskata, ka šis process nevar ievilkties. Protams, daudz kas būšot atkarīgs arī no politiskās situācijas valstī — kādi procesi norisināsies valdībā.

Kolāts NRTVP izklāstījis savus priekšlikumus, kā redz Radio izeju no krīzes — gan ideālajā variantā, gan sliktākajā variantā.

Savukārt padome Kolātam kā galveno uzdevumu likusi izvest raidorganizāciju no finanšu krīzes.

LR ģenerāldirektora amata atstāšanu paziņoja līdzšinējais Radio vadītājs Aigars Semēvics

NRTVP rīcībā ir informācija, ka LR parāds ir sasniedzis 700 tūkstošus latu, un šis parāds ar katru dienu turpina pieaugt.  

Amatpersonas uzskata, ka LR parādu vilnim aizmetnis radies jau 2007. gada nogalē, kad LR valde palielināja darbinieku atalgojumu, iztērējot 230 tūkstošus latu, ko gaidīja piešķiram valsts budžeta grozījumos, bet tas nenotika. Turklāt papildus uzkrātajam deficītam LR jāsamazina izdevumi par 1,2 miljoniem latu.