Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL: Ābramam Kleckinam ir jāatkāpjas

Partija «Jaunais laiks» ir pārliecināta, ka Nacionālās radio un televīzijas padomes (NRTVP) vadītājam Ābramam Kleckinam jāatkāpjas no amata, portālu «Apollo» informēja partijā.

Pēc partijas domām, tieši Kleckinam kā Nacionālās radio un televīzijas padomes vadītājam jāuzņemas atbildība par to, ka Latvijas Radio (LR) nonācis tik nopietnās finansiālās problēmās.

«Jaunais laiks» jau paspējis tikties arī ar padomes iecelto LR ģenerāldirektora vietas izpildītāju Dzintri Kolātu, kas klāstījis, ka LR steidzami nepieciešami 500 tūkstoši latu. Partija rosina šo naudu piešķirt no Latvijas Radio un televīzijas centra uzkrājumā esošajiem 28 miljoniem latu.

«Šobrīd ir apdraudēta Latvijā vienīgā sabiedriskā radio pastāvēšana. Valsts pienākums ir nodrošināt un aizsargāt informācijas brīvību valstī, tādēļ mēs nedrīkstam noraudzīties, kā bankrotē medijs, kas nodrošina bezmaksas informācijas pieejamību ikvienam Latvijas iedzīvotājam,» norāda «Jaunā laika» Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis.

Vēstuli ar lūgumu piešķirt naudu LR partija nosūtījusi premjeram Ivaram Godmanim (LPP/LC)

NRTVP trešdien Kolātu iecēla par LR ģenerāldirektora vietas izpildītāju, un viņa galvenais uzdevums ir izvest raidorganizāciju no finanšu krīzes.