Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Varētu lūgt izvērtēt Aigara Semēvica atbildību par krīzi LR

Nacionālā radio un televīzijas padome (NRTVP) varētu lūgt tiesībsargājošās iestādes izvērtēt Latvijas Radio ģenerāldirektora amatu pametušā Aigara Semēvica darbības un to, vai viņš vainojams, ka Radio ir tik smaga finanšu situācija.

Latvijas Televīzijas raidījumā «100. pants» NRTVP vadītāja vietniece Dace Buceniece atzina, ka padome pēc finanšu analīzes veikšanas Radio varētu pēc piekritības vērsties kādā no tiesībsargājošām iestādēm, lai izvērtētu Semēvica darbības. Tomēr viņa uzsvēra, ka svarīgākais tagad ir glābt LR no maksātnespējas, bet paralēli arī notikšot vainīgo meklēšana.

Buceniece arī uzsvēra, ka padome ir maldināta par LR patieso finanšu situāciju.

Savukārt NRTVP ieceltais LR ģenerāldirektora pienākumu izpildītājs Dzintris Kolāts sacīja, ka atbildība par to, kāpēc Radio nonācis līdz šādai situācijai, jāuzņemas vairākām pusēm — gan Semēvicam, gan NRTVP revīzijas komisijai, Radio lietu kuratoram padomē, kā arī pašai NRTVP.