Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Segliņš izjūt arvien lielāku TP saliedētību

Tautas partijas (TP) priekšsēdētājs Mareks Segliņš pēdējo dienu laikā izjutis arvien lielāku savas partijas saliedētību un arī pats tikai dažas dienas jūtas kā īstens partijas vadītājs.

Intervijā laikrakstam «Diena» Segliņš atzīstas savās izjūtās, ka tikai kopš pagājušās piektdienas pa īstam sajuties kā TP līderis un priekšsēdētājs, lai gan juridiski par tādu kļuva jau pagājušā gada 18. oktobrī.

Viņš to skaidro ar partijas biedru atbalstu un saliedētību, kādu ir saņēmis no biedriem kopš pagājušās piektdienas — pirms tam tāda atbalsta nav bijis. «Kopš mūsu lēmuma, ka nepieciešamas jaunas vēlēšanas, mēs atkal esam, ja to var saukt, komanda. Es tagad jūtos kā komandā un kā priekšsēdētājs arī pēc būtības, ne tikai pēc likuma gara,» skaidro Segliņš.

Viņš arī ir pārliecināts, ka viņa vadītā partija nekļūst vājāka — arī šī izjūta viņam ir kopš piektdienas. Pirms tam partija esot gājusi kā pa purvu un Segliņam esot bijusi sajūta, ka kaut kas nav labi, ka kaut kas ir jāmaina.

«Man bija skaidrs, ka jābūt pārmaiņām, bet īsti nevarēju sev nodefinēt, kas jādara. Kopš es to esmu definējis un partija manu uzstādījumu atbalstījusi, viss ir kārtībā. Tad, kad ir izdarīts lēmums un pašam priekš sevis ir pilnīgi skaidrs, kāds ir pareizais ceļš, ir daudz vieglāk,» secina TP vadītājs.