Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sāk darboties mājaslapa «masunekartibas.lv»

Ceturtdien sākusi darboties policijas izveidotā mājaslapa [s:21315], kurā var apskatīt 13. janvāra notikumu fotogrāfijas, videomateriālus un identificēt nekārtības iesaistītos cilvēkus.

Rīgas Kriminālpolicijas priekšnieks Ints Ķuzis ceturtdien žurnālistiem pavēstīja, ka šajā mājaslapā ievietots novērtējums par darbībām 13. janvārī, kā arī atrodama fotogalerija un videomateriāli no notikumu vietas.

Ķuzis gan uzsvēra, ka policijas uzdevums nav noskaidrot pilnībā visus nekārtību dalībniekus, bet gan uzdevums ir noskaidrot nekārtību iniciatorus, uzkūdītājus un aktīvos dalībniekus.

Viņš arī atzina, ka ar katru dienu kopš notikumiem Vecrīgā sāk mainīties arī sabiedriskā doma un attieksme un tā kļūst pozitīvāka, jo sākotnēji Ķuzis esot padarīts par pašu lielāko valsts noziedznieku.

Mājaslapa ir arī droša pret hakeru uzbrukumiem — viņiem nebūs iespēja uzlauzt šo mājaslapu un noņemt drošības programmas.