Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slakteris: kaut kādā kantorī naudu nedalīs

Finanšu ministrs Atis Slakteris noraida jebkādas baumas un pieņēmumus, ka starptautiskā aizdevuma naudu varētu izsaimniekot, izdalot ministra paziņām. «Kaut kādā kantorī naudu nedalīs. Ja kāds ir iedomājies, ka par pazīšanos kādam piešķirs naudu, tā nenotiks,» Latvijas Televīzijas raidījumā «100. pants» norādīja Slakteris.

Tajā pašā laikā ministrs arī norādīja, ka uzņēmēji nevar cerēt, ka aizdevuma naudu piešķirs tiešā veidā. Slakteris atzina, ka finanšu līdzekļiem uzņēmēji varēs piekļūt, ņemot aizdevumus no bankām. «Nauda aizies kreditēšanai caur bankām,» sacīja Slakteris, norādot, ka bankas esot solījušās kreditēt uzņēmējus.

Ministrs arī raidījumā atzina, ka bez starptautiskās finanšu palīdzības nauda Valsts kasē šogad varētu nebūt. «Nauda Valsts kasē šobrīd ir, lai maksātu algas un pensijas. Nevienu brīdi nav bijis tā, ka nebūtu kasē naudas. Bet jāņem vērā, ka bez aizņēmuma līdzekļi varētu arī nebūt,» pauda ministrs.