Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā atvērts jauns restorāns «Ambassador»

Rīgā, Dzirnavu ielā 31, atvērts jauns restorāns «Ambassador», kura šefpavārs ir savulaik ar Mārtiņu Rītiņu strādājušais Aleksandrs Žiļuks. 

Restorāna ēdienkartē iekļauti daudznacionāli ēdieni daudzveidīgām gaumēm, tāpat katru dienu tiek mainīti biznesa pusdienu piedāvājumi. Žiļuka pavārmeistarība
katram ēdienam piedod neatkārtojamu garšu un māksliniecisku izskatu.

«Man bija iespēja piedalīties restorāna veidošanā no paša sākuma,» stāsta Aleksandrs Žiļuks. «Bija iespēja sniegt komentārus par interjeru, savākt darbinieku komandu, sakārtot virtuvi un, protams, izdomāt īpašu un no citiem restorāniem atšķirīgu ēdienkarti.»

«Ambassador» ēdienkartes izveide prasīja vairākus mēnešus. «Mēs ar pavāriem ilgu laiku pavadījām virtuvē,» piebilst Žiļuks. «Daudz eksperimentējām ar receptēm, mēģinot atrast pareizo produktu salikumu. Papildus arī meklējām  kvalitatīvāko produktu piegādātājus, lai nodrošinātu vislabāko kvalitāti. Mēs ņemam no katras valsts virtuves veiksmīgākās detaļas, produktus, pagatavošanas tehnoloģijas, garšas, receptes un mēģinām salikt to kopā restorānā «Ambassador», lai patīkami pārsteigtu viesus un vienmēr būtu interesanti apmeklētājiem.»

Runājot par restorāna nosaukumu «Ambassador» («Vēstnieks»), jāteic, ka tas nav izvēlēts nejauši. Vēstnieki daudz ceļo, un arī restorāns ir kā ceļojums dažādu valstu virtuvēs.

Restorāna darba laiks no plkst. 12.00 līdz 24.00 (virtuve strādā līdz plkst. 23.00).