Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Koncertzāles arhitekti parūpējušies par mājokli Demakovai

Arhitekti, kuri Rīgā gatavojas projektēt akustisko koncertzāli, esot projektējuši arī jaunceltni, kurā grasās dzīvot demisionējusī kultūras ministre Helēna Demakova (TP), liecina laikraksta «Telegraf» rīcībā esoša informācija.

Arī korupcijas apkarotājiem šis fakts radījis vēlmi pārbaudīt attiecības starp Demakovu un arhitektiem.

Laikrakstam tapis zināms, ka Demakova samērā nesen ir iegādājusies jaunu dzīvokli Māras dīķa krastā Pārdaugavā. Bijusī ministre esot izvēlējusies projektu «Aurora Park Residence», un, kā liecina pieejamā informācija, šajā projektā viens kvadrātmetrs maksā 1500 latu.

Dzīvokļu pārdošana sākusies 2007. gada nogalē, un ministre kļuvusi par kompānijas «Coral Group» vienu no pirmajiem klientiem. Taču vēl iespaidīgāks šķiet fakts, ka māju projektēja arhitektu birojs «Sīlis, Zābers un Kļava» — tas pats, kas uzvarēja konkursā par akustiskās koncertzāles projektēšanu.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietas izpildītājs Alvis Vilks gan atzīst, ka tiešu interešu konfliktu pagaidām nevar saskatīt, tomēr par ētisko pusi gan varot runāt.