Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

TP: jāveido 11 ministrijas

Tautas partija (TP) rosina valdības reorganizācijas gaitā izveidot 11 ministrijas, preses konferencē pastāstīja TP valdes loceklis, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns.

TP uzskata, ka nav jāreorganizē septiņas ministrijas: Aizsardzības, Ārlietu, Zemkopības, Finanšu, Tieslietu, Iekšlietu un Kultūras ministrija.

TP rosina izveidot Veselības un sociālo lietu ministriju, kurā tiktu apvienota Veselības un Labklājības ministrija. Izglītības un zinātnes ministrijā, pēc TP domām, jāapvieno pašreizējā Izglītības un zinātnes ministrija un Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrija.

Partijas skatījumā, Attīstības ministrija varētu apvienot pašreizējo Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju, Vides ministriju un Ekonomikas ministriju.

Savukārt Satiksmes ministrijā varētu apvienot pašreizējo Satiksmes ministriju un Īpašu uzdevumu elektroniskās pārvades lietās sekretariātu.

Kā ziņots, jau aptuveni mēnesi valdošā koalīcija diskutē par iespējamiem valdības reorganizācijas variantiem. Valdības optimizācija un atsevišķu ministru nomaiņa ir viens no Valsts prezidenta Valda Zatlera uzdevumiem valdībai, citādi tiek solīts iniciēt referendumu par parlamenta atlaišanu.