Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers domā par Latvijas Radio apvienošanu ar LTV

Satiksmes ministrs Ainārs Šlesers (LPP/LC)  plāno, ka grūtībās nonākušais Latvijas Radio būtu jāapvieno ar Latvijas Televīziju, bet Radio ēka Vecrīgā būtu jāpārdod, sestdien vēsta laikraksts «Diena».

Šlesera pārstāvis Ģirts Dripe gan uzsvēris, ka galavārds nebūs jāpieņem politiķiem un ka neviens neļaušot Radio nogrimt un raidorganizācija tikšot izglābta.

Tiekoties ar Latvijas Radio ģenerāldirektora vietas izpildītāju Dzintri Kolātu, Šlesers jautājis, vai nākotnē iespējama Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas sapludināšana.  Kolāts sarunas laikā atzinis, ka nākotnē tas varot notikt, taču ministrs šo procesu gribējis ātrāk.

Ministrs arī Kolātam apjautājies par Radio ēkas Vecrīgā pārdošanu, taču politiķi Radio neuzspiedīšot savu plānu, solījis satiksmes ministrs. Viss būšot atkarīgs no Kolāta plāna, un ministrs sarunas laikā nekādas prasības neesot uzspiedis.