Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Turpinās biļešu pārdošana uz koncertuzvedumu «Noktirne» Valmierā

Kopš 16.janvāra Valmieras Drāmas teātra kasē un internetā turpinās biļešu pārdošana uz latviešu estrādes koncertuzvedumu «Noktirne» martā.

Ņemot vērā skatītāju lielo atsaucību un interesi par iestudējumu «Ziemassvētku noktirne», Valmieras Drāmas teātris nolēmis skatītājiem vēlreiz piedāvāt iespēju noskatīties to pašu koncertu ar nosaukumu «Noktirne». Biļetes pieejamas par zemāku cenu, kā uz Ziemassvētku koncertiem.

«Lai arī 8.marts jeb Starptautiskā sieviešu diena nav oficiāli valsts svētki, zinām, ka daudzās ģimenēs un darba kolektīvos tie tiek svinēti, tāpēc marta sākumā vēlreiz piedāvājam iespēju atminēties 20.gadsimta sešdesmito un septiņdesmito gadu latviešu estrādes melodijas, piemēram, «Man šodien 18 gadu», «Princesītes dziesma», «Smaidiet un labi būs»; dziesmas, kas saistās ar tā laika aktuālajiem notikumiem - Ogres trikotāžas rūpnīcas atklāšanu, Jurija Gagarina viesošanos Rīgā u.c.» teic koncertuzveduma rīkotāji.

Koncertuzvedumi: 6.martā plkst.18.30, 7.martā plkst.13.00 un 18.30, 8.martā plkst.13.00.

Piedalās: Ieva Puķe, Elīna Vāne, Inga Siliņa, Terēze Lasmane, Inese Ramute, Skaidrīte Putniņa, Dace Eversa, Māris Bezmers, Kārlis Neimanis, Mārtiņš Meiers, Oskars Morozovs, Arnolds Osis, Aigars Apinis un grupas «Autobuss debesīs» solists Marts Kristiāns Kalniņš. 
Režija - Viesturs Meikšāns, scenogrāfija - Reinis Suhanovs, kostīmi - Anna Heinrihsone, horeogrāfe - Linda Mīļā, koncerta programmas sastādītājs un muzikālais virsvadītājs - Emīls Zilberts, muzikālais pavadījums – septets «MIRAGE» Oleksija Demčenko (Ukraina) vadībā.

http://www.biletes.1188.lv