Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: ideāli būtu, ja būtu 10 Godmaņi

Valsts prezidents Valdis Zatlers spriež, ka ideāli būtu, ja valstī būtu desmit tādi cilvēki kā premjerministrs Ivars Godmanis (LPP/LC) un visi desmit būtu valdībā, ar savu izpratni un darba spējām.

Intervijā telekompānijas LNT raidījumam «900 sekundes» viņš norādīja, ka valstij ir vajadzīgs cilvēks, kas gatavs uzņemties atbildību, un Godmanis to ir gatavs darīt. «Nav bijusi neviena diena, kad viņš nav bijis gatavs uzņemties atbildību,» sacīja Zatlers, piebilzdams, ka premjers ir gatavs uzņemties pat sūru un nepatīkamu atbildību.

Viņš arī atgādināja, ka jābūt korektiem — pašlaik Latvijā ir valdība un ir Ministru prezidents, tāpēc par jaunas valdības veidošanu nevar runāt.

Savukārt partijas, pēc prezidenta domām, gan cenšas atbrīvoties no atbildības. Kā piemēru viņš minēja partiju vēlmi pēc iespējas ātrāk rīkot Saeimas ārkārtas vēlēšanas — tie esot mēģinājumi daļēji atbrīvoties no atbildības.

Tomēr Zatlers arī uzskata, ka valdības reorganizācija notiek pārāk lēni, jo paziņojums par reorganizāciju izskanēja jau pagājušā gada 19. decembrī un līdz šim brīdim vēl nekas nav skaidrs.