Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceļu tīrīšanā iesaistītas 130 tehnikas vienības

26. janvāra rītā ceļu uzturēšanas darbos strādā 130 uzņēmuma «Latvijas autoceļu uzturētājs» ziemas dienesta vienības, kas tīra un kaisa ceļus, informē uzņēmums.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi pašlaik ir uz atsevišķiem ceļu posmiem Rīgas rajonā un Vidzemes reģionā.

Valsts centrālā reģiona autoceļu uzturēšanas darbos 26. janvāra rītā strādā 62 ziemas dienesta automašīnas, no tām 32 — Rīgas rajonā. Braukšanas apstākļi ir apgrūtināti ceļu posmos Vangaži–Sigulda, Sigulda–Līgatne, Murjāņi–Ragana, Ragana–Braslas tilts. Uz brauktuves šajos ceļu posmos veidojas apledojums, un tās tiek tīrītas un kaisītas atkārtoti.

Vidzemes reģionā valsts autoceļu uzturēšanā nodarbinātas 49 ziemas dienesta tehnikas vienības. Apgrūtināti braukšanas apstākļi Vidzemē ir ceļu posmos Bīriņu pagrieziens–Tūjas krustojums, Tūjas krustojums–Ainaži un Strenči–Valka. Brauktuves šajos posmos ir sniegotas, vietām uz tām veidojas sniega putra, un tās tiek tīrītas un kaisītas atkārtoti.

Kurzemes reģionā valsts galveno autoceļu uzturēšanā šajā rītā bija nepieciešams izmantot 15 tehnikas vienības, Latgales reģionā ar četrām ziemas dienesta automašīnām strādāts uz Rēzeknes rajona valsts autoceļiem. Braukšanas apstākļi uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem šajos reģionos ir apmierinoši.

Uz 1. šķiras ceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Alūksnes, Dobeles, Limbažu un Talsu rajonā.