Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL nepiekrīt pievienoties koalīcijai

Lai gan [s:21334], opozicionāri ir kategoriski pret to un koalīcijā piekristu darboties tikai tad, ja tiktu veidota pavisam jauna valdība ar citu premjeru.

To portālam «Apollo» apstiprināja partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. Viņa atgādināja, ka JL savu nostāju nav mainījis, un uzskata, ka jādomā, kā glābt valsti, nevis kā glābt premjera Ivara Godmaņa (LPP//LC) koalīciju. Pēc partijas domām, šī koalīcija valsti novedusi līdz bankrotam.

Tāpēc būtu jāveido pavisam jauna valdība ar citu premjeru. JL joprojām uzskata, ka premjera pienākumi būtu jāuztic Valsts kontrolierei Ingunai Sudrabai. Un, lai arī viņa publiski teikusi, ka nepiekristu šādam piedāvājumam, Āboltiņa prognozē: ja Sudrabai šos pienākumus aicinās uzņemties Valsts prezidents Valdis Zatlers, viņa varētu piekrist.

«Taču, kamēr Zatlers runā, ka labākais premjers ir Godmanis, neviens cits nepieteiksies,» sacīja Āboltiņa, piebilstot, ka Godmanis nav tiesīgs vadīt šo koalīciju, jo novedis sabiedrību lielā izmisumā.