Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Svētdien Burtnieku ezerā notiks zemledus makšķerēšanas sacensības

Šo svētdien, 1. februārī, pulksten 9.00 Burtnieku ezerā sāksies zemledus makšķerēšanas sacensības, kuru mērķis ir popularizēt makšķerēšanas sportu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu un noteikt labākos sportistus zemledus makšķerēšanā, informēja Valmieras rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

Sacensības notiks individuālā konkurencē, un dalībnieku skaits nav ierobežots. Paredzētas divas grupas — pieaugušo grupa, kurā startēs sievietes un vīrieši, vecāki par 16 gadiem, un jauniešu grupa dalībniekiem vecumā līdz 16 gadiem.

Sacensību noteikumi paredz, ka dalībnieks vienlaikus drīkstēs aizņemt divus āliņģus un katram sacensību dalībniekam būs atļauts makšķerēt ar vienu ziemas makšķeri. Par uzvarētāju zemledus makšķerēšanas sacensībās kļūs sacensību dalībnieks, kuram būs vislielākais noķerto zivju kopējais svars. Vienāda svara gadījumā uzvarētājs būs tas, kas noķēris lielāko zivi.

Dalībnieku reģistrācija notiks 1. februārī laikā no plkst. 8.00 līdz plkst. 8.30 Burtnieku pagastā pie «Peldētavas».

Sacensības rīko Burtnieku pagasta padome un SIA «Burtnieku ezera pārvalde» sadarbībā ar makšķernieku veikalu «Burinieks».