Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers rosinājis aicināt uz Rīgu Krievijas prezidentu

Valsts prezidents Valdis Zatlers teicis, ka Krievijas prezidentu Dmitriju Medvedevu varētu uzaicināt vizītē uz Latviju, otrdien laikrakstā «Latvijas Avīze» publicētā intervijā stāstījis Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Komentējot Zatlera iespējamo došanos uz Maskavu, Vešņakovs norādījis: «Par vizīti, vēl atrazdamies Maskavā, atbildi deva bijušais vēstnieks [Andris] Teikmanis. No viņa viedokļa, tā iespējama šā gada pirmajā pusgadā.»

Tāpat viņš arī pastāstījis: «Es zinu ārlietu ministra [Māra] Riekstiņa un arī prezidenta Zatlera domas šajā sakarā, jo pavadīju [Sergeju] Stepašinu uz pieņemšanu pie prezidenta. Toreiz bija arī uz nākotni vērstas runas un Zatlera kungs nenoliedza gatavību doties uz Maskavu. Vēl vairāk, izteicās, ka arī prezidentu Medvedevu varētu uzaicināt uz šejieni, uz Latvijas Republiku. Tam pamatā vienkārša loģika. Kā prezidents Zatlers paskaidroja — esam kaimiņu valstis, un kaimiņvalstīm ļoti noderīgi sistemātiski tikties, apmainīties viedokļiem, tas ir normālas sadarbības satvars. Abām rokām tādas idejas un pozīcijas atbalstu.»