Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pujacs: «Ladas» menedžeris nezināja, kad klubam būs nauda

Rīgas «Dinamo» un Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs intervijā portālam «nra.lv» sniedzis interviju un pastāstījis, kādēļ sezonas vidū mainījis klubu.

Uz jautājumu, kādēļ tik straujš pavērsiens tieši janvārī, kad Pujacs no Toljati kluba «Lada» tagad nokļuvis «Dinamo», aizsargs atbildēja: «Viņiem vairs nebija tiesību mani aizturēt, jo saistības līdz noteiktajam laikam nebija izpildītas. Algu neizmaksāja par divarpus mēnešiem. Visu laiku solīja, bet nekas nemainījās. «Ladas» menedžeris pats nezināja, kad klubam būs nauda, komandas kasē tā arī nekas neieplūda. Pēdējā spēlētāju pāreju vakarā līdz desmitiem kārtoju formalitātes, un nākamajā dienā jau biju «Dinamo» spēlētājs. «Dinamo» man kompensēja Toljati neizmaksāto naudu, un «Ladai» vairs nevarēja būt nekādu pretenziju,» sacīja aizsargs.

Pujacs arī norāda, ka viss ir noticis diezgan ātri: «Dienas laikā man pa faksu no Rīgas tika atsūtīts līgums, es to parakstīju un aizsūtīju atpakaļ. Tālākais jau bija Normunda Sējēja darbs, lai laikus nokārtotu visas procedūras ar KHL, un kopš tā brīža es kļuvu par Rīgas «Dinamo» spēlētāju.»

Par situāciju, kādā latviešu aizsargs atstāja savu klubu, Pujacs vainīgs nejūtas: «Pjotrs Vorobjovs taču zināja, ka Rīgas klubs par mani visu laiku interesējas. Un tas ir tikai loģiski, ka atgriežos mājās. Treneris droši vien bija cerējis, ka, atgriežoties no izbraukuma, mans pirksta lūzums būs sadzijis un es atkal spēlēšu, palīdzot «Ladai» kāpt uz augšu turnīra tabulā...»

Aizsargam iejusties «Dinamo» komandā sākumā nemaz nav bijis viegli: «Pirmajā spēlē pagāja kāds laiciņš, kamēr iejutos: «Lada» un «Dinamo» tomēr spēlē ļoti atšķirīgu hokeju. Pēc tam kad biju uztaisījis pirmo kļūdu aiz saviem vārtiem, sāku palēnām pierast. Toljati un Rīgas komandu spēles sistēmas ir visai atšķirīgas,» par atšķirībām abās komandās pastāstīja Pujacs.

«Negribu teikt, ka biju ļoti uztraucies, taču Rīgas un Toljati halles nevar salīdzināt. Toljati ir kā padomju laiku vecmāmiņa, bet Rīga — moderna ārzemniece. Ar diviem treniņiem un iesildīšanos pirms spēles nepietika, lai ieietu «Dinamo», turklāt pirms tam divas nedēļas hokeju nebiju spēlējis vispār,» aizsarga sacītais liek noprast, ka paies nedaudz laika, kamēr hokejists pieradīs pie jaunās komandas.