Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas iedzīvotājs Kanādā četrus gadus slēpjas baznīcā

Kāds Latvijas pilsonis četrus gadus slēpies Kanādas baptistu baznīcā, lai izvairītos no izraidīšanas no šīs valsts, taču nu viņš nolēmis padoties varas iestādēm, ziņo [s:21348]

Aleksijs Kolosovs uz Kanādu no Latvijas atbrauca, jo Latvijā saskārās ar spēcīgu diskrimināciju. Viņš 2005. gadā nokļuva baptistu baznīcā, taču pagājušajā nedēļā labprātīgi pieteicās Kanādas varas iestādēm un šo valsti pameta.

Tēvs Gordons norādījis, ka Aleksijs ir labs cilvēks un valsti var pamest ar paceltu galvu. Turklāt vīrietim nekad nav bijušas problēmas ar likumu.

Kolosova pārstāvji informējuši, ka Aleksijam, ierodoties Kanādā, bija sliktas angļu valodas zināšanas. Viņš esot maksājis naudu kādam imigrācijas lietu konsultantam, kurš gan vēlāk aizbraucis no Kanādas, neko nepanācis Kolosova lietā.

Kolosova atbalstītāji Kanādā sākuši rīkoties, lai panāktu, ka viņš tomēr var iebraukt Kanādā. «Mēs nedomājam, ka tās ir stāsta beigas,» uzsvēris mācītājs.