Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maksimu Galkinu apsūdz mahinācijās

Krievu komiķa Maksima Galkina bijušais menedžeris Viktors Šulmans apsūdzējis savu klientu krāpniecībā un pieprasa segt radušos zaudējumus 1,5 miljonu ASV dolāru apmērā.

Izrādās, ka impresārijs bija noorganizējis Galkina koncertus Vācijā un ASV, par to komiķim avansā samaksājot 500 tūkstošus dolāru. Tomēr 20 ieplānotās uzstāšanās nenotika, jo, kā apgalvo Galkins, viņš nav saņēmis darba atļauju šajās valstīs. Galkins arī nevēlas atdot saņemto avansu, jo noslēgtajā līgumā it kā esot tāds punkts, kurš ļauj komiķim paturēt saņemto naudu, ja koncertu rīkotāji viņam nesagādā vīzu.

Šulmans paziņojis, ka iesniedzis sūdzību FIB, kas īpašu uzmanību veltot krievu finanšu mahinācijām, ziņo «DailyShow.ru».

Galkins par impresārija draudiem tikai pasmejas. Viņš nebaidoties no tā, ka, ierodoties ASV, viņam nekavējoties tiktu iesniegta tiesas pavēste. «Es neslēpjos ne no viena. Ja radīsies kādas problēmas, tad tās risinās amerikāņu advokāti,» teic Galkins, kas jau janvāra beigās dosies uz ASV un Kanādu, lai kopā ar vairākām citām krievu estrādes zvaigznēm sniegtu četrus koncertus.