Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers: būs cits ministrs, izvēlēsies citus cilvēkus

Satiksmes ministrs Ainārs Šlesers uzskata, ka nav pelnījis pārmetumus par uzticamu cilvēku iekārtošanu uzņēmumu padomēs. Viņš norāda, ka viņa uzraudzītās nozares strauji attīstās.

«Pārmest var visu kaut ko. Būs cits ministrs, viņš izvēlēsies citus cilvēkus, bet, tieši pateicoties manis realizētajai politikai, laikā, kad ir krīze, tranzīta bizness, aviācija, ceļu būvniecība — viss attīstās. Un man ir svarīgi, lai uzņēmumi realizē to politiku, ko ministrija definējusi. Nevajag runāt par vienu vai otru cilvēku, bet jārunā par uzņēmuma darbību. PV pēdējā laikā esam rekonstruējuši lielāko daļu veco vilcienu, līdz 2010. gada beigām rekonstruēsim visus vagonus, 2011. gadā parādīsies pirmie jaunuzbūvētie vilcieni,» intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» atklāja ministrs.

Jautāts par šofera Upenieka dēla un citu pietuvinātu cilvēku iecelšanu augstos amatos, Šlesers vēlreiz norāda uz uzņēmumu rezultātiem un sasniegto. 

«Jūs man pārmetat par personālijām, bet jārunā par uzņēmuma rezultātiem. «Latvijas Dzelzceļš» 2007. gadā strādāja ar 30 miljonu latu peļņu, kāda nekad nav bijusi, pērn tas pārvadāja rekordlielu kravu apjomu, uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem valstī ar apmēram 70 miljoniem latu gadā, kravu bizness nav saistīts ne ar kādām dotācijām, bet ar starptautisko konkurenci. Pārmest vadībai, ka tā slikti strādā, nevar,» intervijā sacīja Šlesers.