Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ASV darba zaudējuma dēļ vecāki nogalina savus bērnus

Atklātībā nonākusi informācija par kādas ASV ģimenes traģēdiju, kur vecāki nogalināja piecus savus bērnu, bet pēc tam paši izdarīja pašnāvību. Noskaidrots, ka šādi vecāki rīkojušies, jo abi bija zaudējuši darbu, ziņo [s:21357]

ASV pilsētiņā Vilmingtonā dzīvojušie vecāki bija zaudējuši darbu kādā Losandželosas klīnikā. Abi vienojušies, ka izdarīs pašnāvību nošaujoties, pirms tam nošaujot arī visus savus bērnus — divus gadus vecos dvīņu puikas, piecus gadus vecās dvīņu meitenītes un astoņgadīgo meitiņu. Šādi viņi izlēmuši rīkoties, lai bērniem nav jādzīvo pie svešiem cilvēkiem.

Izmeklētāji pavēstījuši, ka atrasta vecāku pirmsnāves vēstule, kurā abi vecāki paskaidrojuši savu lēmumu. Vēstule nosūtīta arī vietējam telekanālam.

Pēc vēstules satura noskaidrots, ka šaušalīgo slepkavību iniciatore bijusi bērnu māte, kas šādi uz visiem laikiem vēlējusies izbeigt problēmām nomākto dzīvi.