Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

DJ <i>Tiesto</i> spēlēs Viļņā

Pērn par labāko pasaules dīdžeju atzītā DJ Tiesto vārds reti kuram ir svešs. Pēc pilnībā pārdotā šova 28. novembrī «Arēnā «Rīga»» dīdžejs atgriežas Baltijas valstīs — 21. februārī Viļņas «Siemens» arēnā tiek organizēts tehniski vērienīgākais DJ Tiesto šovs.

Klubu mūzikas karaļa apbalvojumus un nominācijas ir grūti saskaitīt. Kopš 2002. gada DJ Tiesto ik gadu saņem četras līdz sešas dažāda līmeņa starptautiskas balvas par remiksiem, kas liek dejot miljoniem cilvēku visas pasaules klubos. Tiesto jau vairākkārt ticis atzīts par pasaulē labāko dīdžeju un jau vairākus gadus turas pirmajā trijniekā. 2008. gads DJ Tiesto ir bijis īpaši veiksmīgs — klubu mekā «Ibiza DJ Award» viņš ieguvis titulu «Best International DJ», vēlāk «WMC Awards Miami» atzīts par «Best Global DJ», pirms tam plūcis laurus nominācijās par «Best Dance Artist», «Best Remixer» utt. 2008. viņš bija izvirzīts arī «Grammy» balvai par kompozīciju «Elements of Life».

Tiesto galvenais ierocis pērn izrādījās apvienības «Delerium» hita «Silence» remikss, kas, pateicoties ēteriskās kanādietes Sāras Maklohlanas lieliskajam vokālam un paša Tiesto producēšanas mākai, iekaroja singlu topus abpus Atlantijas okeānam. Pēc veiksmīgas sadarbības ar mūziķiem Pharell, Mark Ronson, «Cut Copy», «Of Montreal», «Swizz Beatz» un nupat arī «Maroon 5» pieprasījums pēc DJ Tiesto remiksiem tikai pieaug. Daudzos apbalvojumus dīdžejam nodrošinājušas arī tādas kompozīcijas kā «Dance 4 Life», «In the Dark», remiksu sērija «In Search of Sunrise» un citi. Kompozīcija «Traffic» ir bijis vienīgais elektroniskās mūzikas singls, kurš 23 gadu laikā ir spējis iekarot Holandes mūzikas topu virsotnes.

DJ Tiesto joprojām ir vienīgais dīdžejs, kurš savas solo programmas laikā pulcinājis 25 000 tūkstošus cilvēku. Joprojām vienīgais, kura radio šovs «Tiesto’s Club Life» no interneta tīkla nedēļas laikā ielādēts 250 000 reižu. Vēl nebijušos augstumos Tiesto pacēlās, piekrītot avantūrai 2004. gadā — viņš bija pirmais dīdžejs, kurš uzstājās olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, kas togad notika Grieķijā.

Pēdējā laikā 40 gadu vecais holandiešu izcelsmes kosmopolīts DJ Tiesto ir pazīstams arī ar iesaistīšanos dažādās labdarības akcijās. Zināmākās no tām saistītas ar cunami cietušo filipīniešu atbalstu pirms dažiem gadiem, kā arī kopīgs darbs pie remiksiem ar «Faithless», kas ierakstīti ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību AIDS problēmai Āfrikas valstīs.

http://www.tiketa.lt