Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Berģos zem izsoles āmura nokļūst vesels ciemats

Pēc «Latvijas Vēstneša» datiem, šā gada aprīļa sākumā tiks izsolīti zemes gabali (kopējā platība 10 797 kv.m) un vesela rinda vienģimenes dzīvojamo māju (kopējā platība veido  aptuveni 1844 kv.m), kas atrodas Rīgas rajona Garkalnes novada Berģos, Taku ielā.

Māju rinda, kas to īpašnieku maksātnespējas dēļ tiks izsolīta, pieder Andrim Roziņam un Sandai Roziņai, kas savulaik nonākusi preses uzmanības lokā sakarā ar būvniecības darbiem dabas lieguma zonā.

2007. gada augustā jau rakstīja

S. Roziņa atļauju būvēties dabas liegumā ar milzīgu neatlaidību toreiz bija ieguvusi no Straupes pagasta, lieguma administrācijas, Valsts vides dienesta reģionālās nodaļas un Vides pārraudzības valsts biroja.

Kaut arī Gaujas nacionālā parka administrācija un Valsts vides dienesta Valmieras nodaļa toreiz nesaskatīja būtisku kaitējumu videi, vietējie iedzīvotāji bija izbrīnīti par šādu rīcību, jo citiem šajā apgabalā jebkādi būvniecības darbi bija liegti, un  iedzīvotāji vērsās ar lūgumu palīdzēt izvērtēt, vai atļaujas izsniegtas pamatoti.

«Dienas Bizness»,