Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zviedrijā aizturēts gandrīz 10 gadus meklēts bēglis no Latvijas

Valsts policijas Rīgas policija kopā ar Starptautiskās sadarbības pārvaldi 12. janvārī Stokholmā aizturējusi gandrīz 10 gadus meklētu laupītāju, portālu «Apollo» informēja Rīgas policijas pārstāvis Edgars Dudko.

1999. gada 6. jūnijā pret 1977. gadā dzimušo vīrieti ierosināta lieta par izvairīšanos no Rīgas tiesas. Viņš apsūdzēts par laupīšanu personu grupā, kas izdarīta kāda bāra spēļu zālē.

Policija vairākkārt noskaidroja bēgļa atrašanās vietas Francijā, Norvēģijā un Zviedrijā, bet aizturēšanas pasākumus nebija iespējams veikt, jo vīrietis dzīvoja ar svešiem dokumentiem un pastāvīgi mainīja savu dzīvesvietu.

Veicot virkni operatīvo meklēšanas pasākumu, policija noskaidroja vīrieša pēdējo atrašanās vietu Stokholmā, kā arī jaunos vīrieša personas datus. Nekavējoties tika iesaistīta Starptautiskās sadarbības pārvalde, un sadarbībā ar Zviedrijas policiju 2009. gada 12. janvārī pulksten 16 Stokholmā vīrieti izdevās aizturēt.

Patlaban bēglis atrodas Rīgā, un viņam piemērots apcietinājums.

Policija turpina izmeklēšanu. Iespējams, ka šo gadu laikā vīrietis pastrādājis arī citus noziegumus, norāda Dudko.