Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL vadītāja politisko padomu lūdz «Draugiem.lv» lietotājiem

Partijas «Jaunais laiks» (JL) valdes priekšsēdētāja un Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa vērsusies pie populārā portāla «Draugiem.lv» lietotājiem, prasot padomu, kā Latvijas politiskajā vidē lietas mainīt uz labo pusi.

«Lielu daļu manas dzīves aizņem politika. Jau daudzus gadus. Ar politiku saskaros visur, arī mājās, jo mani bērni pat vēlu vakaros ir spiesti klausīties, kā mamma vada savu partiju vai runā pa tālruni ar premjeru, lai vienotos par tikšanos... Vienmēr esmu apzinājusies, ka politika nav viegls darbs un tas prasa daudz enerģijas, kuras man netrūkst,» portāla sadaļā «Politiskās kaislības» otrdien publicētā ierakstā norāda Āboltiņa.

«Šobrīd pietrūkst padoma. Liekas, esmu izdarījusi visu, ko varējusi, bet nekas nemainās. Politika ir tāda, kāda tā ir. Ārdoša, ciniska, nesaprotama. Es un mani kolēģi cīnāmies «pret» un cīnāmies «par», bet joprojām esam tur, kur esam... Laikam būsim izlietojuši gandrīz visu savu politikas ieroču «arsenālu». Tāpēc priecāšos par padomu. Par padomu, ko darīt, lai kaut ko mainītu uz labo pusi?» raksta JL vadītāja.

Āboltiņas ieraksts bauda plašu atsaucību, un patlaban tam jau ir vairāk nekā 550 komentāri. Portāla lietotāji gan aktīvi sniedz padomus un pauž savu atbalstu, gan norāda uz JL pieļautajām kļūdām un pauž kritiku par partijas īstenoto politiku. Komentētāji arī iesaistās dažādās savstarpējās diskusijās.