Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«InReal» ievieš NĪ elektroniskās vērtēšanas un analīzes pakalpojumus

Nekustamo īpašumu kompānija «InReal» saviem klientiem sāk piedāvāt divus jaunus produktus – elektroniskās vērtēšanas un konsultāciju un analīzes pakalpojumus.

«InReal» sadarbībā ar atsevišķām bankām ir uzsākusi piedāvāt elektroniskās vērtēšanas pakalpojumu, kas ļauj klientiem saņemt kvalitatīvu nekustamā īpašuma vērtējumu, neizejot no mājas. Proti, klientiem ir iespēja pasūtīt sava nekustamā īpašuma novērtējumu elektroniski, – «saņemot pieprasījumu, vērtēšanas speciālists ierodas pie klienta, lai veiktu vērtējumu, kurš pēc tam tiek nogādāts bankai elektroniskā veidā, tādējādi tiek ietaupīts klientu laiks un līdzekļi», stāsta Ilze Lontona, SIA «InReal» direktore.

Ņemot vērā, ka patreizējā situācijā klientiem ir nepieciešams kvalificēts padomdevējs, kas spētu izvērtēt tirgu un sniegtu padomu par īpašuma labākās un izdevīgākās izmantošanas veidu, «InReal» paplašina savu darbību, piedāvājot konsultāciju un analīzes pakalpojumus. Pakalpojumos ietilpst visu nekustamā īpašuma tirgus segmentu izpēte, individuāli dzīvojamā fonda un komercplatību attīstības risinājumi, konsultācijas jaunu projektu ieviešanā un nekustamo īpašumu būvēšanā, pilna spektra investīciju projektu finanšu analīze un ekonomiski izdevīgāko priekšlikumu izstrāde un projektu riska un konkurences novērtēšana.

Jau ziņots, ka «InReal» ir vienīgā dalībniece Baltijā starptautiski atzītai nekustamo īpašumu tirgus līderu organizācijai «GVA Worldwide». Šī sadarbība paplašina iespējas Latvijas uzņēmējiem attīstīt savu biznesu ārzemēs, jo «InReal» spēj piedāvāt konsultācijas par nekustamo īpašumu un tirgus situāciju vairāk kā 20 pasaules valstīs. Pieeja starptautiskai nekustamo īpašumu un potenciālo klientu datu bāzei ļauj piedāvāt potenciālajiem investoriem arī Latvijā esošos īpašumus.