Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas rajona izpilddirektors pievienojas LSDSP

Rīgas rajona padomes izpilddirektors Ilgonis Šteinbergs pēc ilgāka pārtraukuma atkal atjaunojis darbību Latvijas Sociāldemokrātiskajā strādnieku partijā (LSDSP), informē LSDSP.

Šteinbergs ir viens no tiem, kas piedalījās LSDSP darbības atjaunošanā 1989. gadā, aktīvi iesaistoties gan partijas darbā, gan arī cīņā par valsts neatkarības atjaunošanu. Darbību šajā partijā viņš pārtrauca 2002. gadā, taču tagad atzīst, ka ir laiks pielikt savus spēkus valsts vispārējās situācijas uzlabošanai.

«Galvenais, lai nebūtu iekšējs cilvēcisks konflikts ar savu politisko pārliecību, bet šajā ziņā man ar LSDSP deklarētajiem mērķiem un realizēto politiku ir viss kārtībā. Vienkārši ir jāstrādā!» saka Šteinbergs.

Janvārī par iestāšanos LSDSP paziņoja arī pazīstamais ārlietu un politikas eksperts Atis Lejiņš, darbību partijā gatavojas atjaunot arī dzejnieks un tulkotājs Uldis Bērziņš.