Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ģirt Ķesteri, tu mūs uzbudini!...

Portāls «Apollo» sadarbībā ar erotikas izstādi festivālu «Erots 2009» noskaidroja Latvijas vīriešu seksīgāko balsu TOP 5 (10).

Atvainojamies, ka nevarējām iekļaut aptaujā visus Latvijas vīriešus ar seksīgu balsi. Spriežot pēc jūsu vēstulēm, no tiem, kas palikuši ārpus saraksta, visvairāk uz šo godu pretendē Egons Reiters, Egils Melbārdis, Fredis, Ainars Mielavs, Artis Volfs, Juris Kalniņš, Edgars Šubrovskis, Rihards Lepers, Dons un vēl daudzi citi.

Bet nu mūsu mazās aptaujas rezultāti:

Par seksīgākās balss īpašnieku atzīts aktieris Ģirts Ķesteris — 28% balsu, aktieris un «Hameleonu rotaļu» «balss» Harijs Spanovskis ieguvis 18%, dīdžejs un «Prāta bankas» turētājs Eduards Švāns — 12%, bet TV «seja» Māris Grigalis — 10% balsu. Piektajā vietā ar 9% palicis dziedātājs Mārtiņš Freimanis. Daudz cienītāju bijis arī aktiera Igora Siliņa un dziedātāja Ingus Pētersons balsij. Pārējie gan atpaliek. 

Tātad apsveicam seksīgāko balsu īpašniekus un arī aptaujas dalībnieku, kurš izlozē ieguva pirmo vietu!

www.erots.lv

Šoreiz veiksmīgā izrādījās Baiba Dimante. Apsveicam aptaujas dalībnieci ar divām brīvbiļetēm!