Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Priecājies par Jūlijas jaukumiem!

Izstādē festivālā «Erots» Ķīpsalas hallē šogad pirmo reizi piedalīsies latviešu izcelsmes erotisko filmu zvaigzne Julia Power

Viņa ir dzimusi un augusi Rīgā, bet šajā industrijā strādā jau devīto gadu. Pirmo reizi kaila web kameras priekšā Jūlija stājās Vācijā. Pirmā erotiskā filma, kurā viņa filmējās 2001. gadā, bija «Achtung! Die Sachsen kommen» («Dolly Buster»).

Kopš tā laika izskatīgā latviete ir filmējusies 170 filmās, regulāri sadarbojoties ar vadošajām pornoindustrijas filmu kompānijām, piemēram, «Orion», «Beate Uhse», «Videorama», MMV, «Inflagranti», «Magma», «Alex D.», EVS, «Dolly Buster», «Touch Video», «Puaka» un citām.

Par Julijas Poveres jaukumiem pielūdzēji var priecāties ne tikai erotiskajās filmās, bet arī kompāniju «Fundorado» un «Love Toy Test» on-line mājaslapās, kurās latviešu erotisko filmu aktrise piedalās ar šoviem, kā arī «Beate Uhse TV». Viņas šovus novērtējuši skatītāji arī vadošajās erotikas izstādēs pasaulē — «Venus» un «Eros & Amore».

Jaunākais Julijas Poveres darbs, kurā atklājas visi aktrises īpašie talanti, aplūkojams jaunākajā filmā «Coffein», ko veidojusi pazīstamā kompānija «Orion».

www.erots.lv