Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL: sabiedriskie mediji klusē tikai totalitāros režīmos

Latvijas Radio (LR) translācijas pārtraukšana ir demokrātijas un cilvēktiesību pārkāpums, tāpēc valdībai nekavējoties jārod vajadzīgie līdzekļi LR darbības nodrošināšanai, uzsver partijas «Jaunais laiks» (JL) Saeimas frakcijas deputāti, portālu «Apollo» informēja JL pārstāve Laila Timrota.

Sabiedriskie plašsaziņas līdzekļi klusē tikai valstīs, kur valdība baidās, ka sabiedrība uzzinās par viņu nodomiem un darbiem, atzīmē partijas pārstāvji. Demokrātiskas valsts pienākums ir nodrošināt un aizsargāt informācijas brīvību un pieejamību valstī. Klusums, kas pirmdienas rītā stundu valdīja LR, ir nopietns brīdinājums valdībai apsvērt, kurā pusē mēs īsti stāvam, norāda JL.

Situācijā, kad valsts piedzīvo nopietnus politiskus un ekonomiskus satricinājumus, ir svarīgi, lai LR darbotos un nodrošinātu valsts iedzīvotājus ar objektīvu jaunāko informāciju par notikumiem valstī, uzsver partija.

JL jau iepriekš aicinājis Ministru prezidentu Ivaru Godmani (LPP/LC) nepieļaut daudziem Latvijas iedzīvotājiem vienīgā pieejamā bezmaksas medija bankrotu un piešķirt tā izdzīvošanai vajadzīgos līdzekļus no Latvijas Radio un televīzijas centra uzkrājumā esošajiem 48 miljoniem latu.