Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stepanovs: Latvijas un Krievijas attiecību krīze ir garām

Pazīstamais Ventspils uzņēmējs Oļegs Stepanovs uzskata, ka tāds savstarpējo attiecību saspīlējums, kāds bija agrāk starp Latviju un Krieviju, vairs nav iespējams un attiecības ir uzlabojušās. Viņaprāt, politiskā riska ietekme uz biznesu ir maz iespējama.

«Man šķiet, ka attiecību krīze starp Latviju un Krieviju jau ir garām. Attiecības starp abām valstīm jau ir uzlabojušās, un tā, kā bija savulaik, tā vairs nevar būt. Politiskā riska ietekme uz tranzītu šobrīd ir minimizēta. Ja runājam iekšpolitiski un tīri ekonomiski, tad galvenā nozīme veiksmīgai tranzīta attīstībai pašreizējos apstākļos ir Satiksmes ministrijai un «Latvijas Dzelzceļam»(LDz),» intervijā laikrakstam «Dienas Bizness» pauda uzņēmējs.

Tomēr Stepanovs atzīst, ka tā saucamie «bronzas kareivja» nemieri Igaunijā tikai uz īsu brīdi radīja iespaidu, ka Latvijā tranzītbizness strauji attīstīsies. Viņš kritizē LDz, kas neprognozējot situāciju nākotnē.

«Jā, kamēr Igaunijai «bronzas kareivja» dēļ bija problēmas ar Krieviju, tikmēr varēja šķist, ka mums viss ir kārtībā. Tomēr procesi mainās,» intervijā norādīja Stepanovs.