Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis sašutis par Latvijas Radio klusēšanu

«Kā var būt tā, ka piektdien vienojamies ar Kolātu, bet pirmdien radio klusē,» neizpratni par Latvijas Radio (LR) vadītāja vietas izpildītāja Dzintra Kolāta rīcību, liekot izslēgt radio pirmdienas rītā, pauda Ministru prezidents Ivars Godmanis.

Godmanis Latvijas Televīzijas raidījumā «Labrīt, Latvija!» sacīja, ka pagājušajā piektdienā ar Kolātu panākta vienošanās un viņš solījis, ka tiks atrasti līdzekļi LR parādu segšanai. Tomēr LR rīkojies citādi.

«Vai tas ir solīdi? Vai tā var rīkoties, kad ir vienojušies? Nedomāju, ka radio kanālu izslēgšana atrisinās finansiālās problēmas,» sacīja premjers, norādot, ka situācija pārrunāta arī ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, kas tāpat paudis nožēlu.

Godmanis sarunā norādīja, ka jāatklāj iemesli, kādēļ LR varēja rasties tik lielas finansiālas grūtības. «Pārmest Kolātam to nevar, bet radio izslēgšana nav solīda korekta rīcība,» — tā Godmanis.