Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Parex slēdz pārstāvniecības Vācijā, Anglijā un Uzbekistānā

Lai optimizētu izmaksas un palielinātu bankas struktūrvienību darbības efektivitāti, Parex bankas valde pieņēma lēmumu slēgt pārstāvniecības Vācijā (Frankfurtē pie Mainas), Lielbritānijā (Londonā) un Uzbekistānā (Taškentā), liecina obligātās informācijas glabāšanas sistēmā (ORIGS) publicētā informācija.

Lēmumi par pārstāvniecību slēgšanu pieņemti, izvērtējot struktūrvienību darbību apjomu un apsverot iespējas pārstāvēt banku no Rīgas.

Patlaban Vācijā Parex banka ir pārstāvēta ar filiāli, kurai ir trīs klientu apkalpošanas centri Berlīnē, Hamburgā un Minhenē, tāpēc nav nepieciešams uzturēt paralēlu struktūru reprezentācijas funkciju veikšanai. Lēmums par pārstāvniecības slēgšanu Londonā pieņemts, jo pašreiz sarunas ar visiem bankas partneriem un investoriem tiek risinātas no Rīgas.

Savukārt Taškentā «Parex grupas» biznesa mērķu sasniegšanā ir plānots izmanot citus efektīvākus instrumentus.

«Parex grupai» ir pārstāvniecības, filiāles un meitasuzņēmumi 13 pasaules valstīs, ieskaitot bankas filiāles ar klientu apkalpošanas centriem Igaunijā, Vācijā un Zviedrijā.