Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valentīna dienā notiks pasākums jauniešiem «Mīlas misēkļi»

14. februārī, Visu mīlētāju dienā, t/p «Alfa» otrajā stāvā no plkst. 15.00 notiks informatīvi izklaidējošs pasākums jauniešiem «Mīlas misēkļi».

Pasākuma laikā atraktīvā un vizuāli pievilcīgā formā tiks atklāti tipiskākie mīlas misēkļi. Visiem apmeklētājiem būs iespēja dalīties savā attiecību pieredzē un to ieraudzīt karikatūras formātā, portālu «Apollo» informēja Dace Zaldāte, biedrības «Papardes zieds» sabiedrisko attiecību speciāliste.

«Pasākuma mērķis ir informēt jauniešus un pēc iespējas plašāku sabiedrību par kontracepcijas nozīmi plānotas un pārdomātas ģimenes veidošanā. Aicināsim jauniešus padomāt, pirms darīt TO, lai nenotiktu avārija un paši nekļūtu par mīlas misēkļu dalībniekiem,» par informatīvo pasākumu stāsta Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas «Papardes zieds» valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle.

Pasākuma laikā uzstāsies dziedātāja Aiša, kā arī visiem būs iespēja iepazīties un nofotografēties kopā ar Amoru uz viņa rozā mīlas dīvāna, piedalīties dažādos konkursos, kā arī saņemt biedrības «Papardes zieds» informatīvos materiālus.

Pasākumu atbalsta arīdzan karikatūriste Gaļina Gruzina, kas ir sagatavojusi četras karikatūru sērijas, kuras spilgti raksturo «Mīlas misēkļus», kas nereti noved pie nevēlamas grūtniecības.*

*2007. gadā 11 814 sievietēm Latvijā bija nevēlama un negribēta grūtniecība.