Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traktori tuvojas Rīgas centram [papildināta]

Vismaz 20 smagās lauksaimniecības tehnikas vienības patlaban jau iebraukušas Rīgā un brauc uz pilsētas centru, ziņo «Radio SWH».

Telekompānija LNT ziņo, ka pie VEF Kultūras pils policija smagās tehnikas kolonnu apturējusi un nelaiž tālāk uz Rīgas centru.

Ceļa zīme šajā posmā liecina, ka smagais transports tālāk uz pilsētas centru doties nevar, savukārt zemnieki vēlas nokļūt līdz Ministru kabinetam (MK), ziņo LETA.

Zemnieki nav agresīvi noskaņoti un labprāt nepārkāps Ceļu satiksmes noteikumus, tāpēc cenšas vienoties ar Ceļu policijas priekšnieku Edmundu Zivtiņu, lai tiktu noorganizēts policijas konvojs, kas zemniekus pavadītu līdz MK. Savukārt Zivtiņš zemniekiem skaidroja, ka to noorganizēt neesot viegli, bet viņš centīsies šo jautājumu tuvākajā laikā atrisināt.

Kā novēroja aģentūra LETA, kolonnas priekšgalā ar ieslēgtām avārijas ugunīm stāv apvidus automašīna «Toyota» ar zārku tās kravas nodalījumā. Uz zārka piestiprināta roze. Pēc automašīnas sastājušies vairāki desmiti traktortehnikas vienību, daži no traktoriem «rotāti» ar plakātiem, kā, piemēram, «Rozem garšo leišu piens», «Godmani! Nenogalini pingvīnus! Kas tev dēs zelta olas?».

Virzienā uz centru ievērojami traucēta pārējo transportlīdzekļu kustība.