Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zemnieki ar traktoriem centru <i>nešturmēs</i>; pie valdības nogādā zārku

(Papildināts no sestās rindkopas.) Policija ar lauksaimniekiem panākusi vienošanos, ka viņi tālāk par Brīvības un Gustava Zemgala gatves krustojumu ar traktoriem nedosies un uz centru dosies ar vieglajām automašīnām, portālam «Apollo» pavēstīja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja vadītāja Ieva Rekšņa.

Nupat panākta vienošanās, ka lauksaimnieki savus traktorus novietos uz Gustava Zemgala gatves, lai nebloķētu satiksmi, un zārku līdz Ministru kabinetam pavadīs ar vieglajām automašīnām.

Lauksaimnieki grib līdz Ministru kabinetam nogādāt zārku, uz kura piestiprināta roze.

Līdz ar to ir cerība, ka satiksme tuvākajā laikā Brīvības gatvē atjaunosies.

Lauksaimnieki ar savu tehniku netika tālāk par Brīvības ielas un Gustava Zemgala gatves krustojumu, jo aptuveni no tās vietas smagajai tehnikai iebraukšana centrā ir liegta un traktorus šajā vietā sagaidīja policijas ekipāža.

Ministru kabineta (MK) ēkas zemnieki nolika zārku ar nodīrātām govju galvām, novēroja aģentūra LETA.

Pie valdības ēkas sapulcējušies vairāki desmiti zemnieku, kuri sākotnēji pieprasīja iznākt zemkopības ministru Mārtiņu Rozi (ZZS), bet pēc tam gaidīja, kad pie viņiem iznāks kāds valdības pārstāvis.

Kā ziņots, pie MK ēkas pulcējas protestētāji, kas pieprasa valsts atbalstu lauksaimniekiem.

Gar MK ēku aizbrauca garām zemnieku vieglo automašīnu kolonna, kurā bija vairāk nekā 10 automašīnas. Kolonnai pa priekšu brauca policijas automašīna, aiz kuras uzreiz sekoja apvidus automašīna ar zārku.

MK apsargāt ieradušies policisti, kas sastājušies ierindā pie ieejas valdības mājā.