Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis «klusuma stundas» dēļ atbrīvotu Kolātu no amata nekavējoties

Premjers Ivars Godmanis (LPP/LC) «klusuma stundas» dēļ atbrīvotu Latvijas Radio (LR) ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju Dzintri Kolātu no amata nekavējoties.

Ministru prezidents valdības sēdē striktā balsī vaicāja Kolātam, ar kādām tiesībām pirmdienas rītā uz stundu radio ēterā bija klusums un kas devis šādu rīkojumu. Pēc Kolāta paskaidrojuma uzklausīšanas Godmanis teica: «Man nav ko teikt, man trūkst vārdu. Ja man būtu iespējams, es jūs [Kolātu] atbrīvotu tūlīt pēc sekundes, bet man šādu tiesību nav.»

Kolāts paskaidroja, ka ar šo akciju LR centies pievērst uzmanību situācijai sabiedriskajā medijā. Versijas bijušas dažādas, taču «klusuma brīdim» galējo atbalstu devis Kolāts. Rakstveida rīkojuma gan neesot bijis. Neskatoties uz «klusumu» ēterā, par apraidi LR maksājis.

Jau ziņots, ka pirmdienas rītā Latvijas Radio rīkoja «klusuma stundu», kuras laikā neraidīja neviens no pieciem radio kanāliem. Tā radio vēlējās pievērst uzmanību savām finanšu problēmām.