Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis nokaitinājis Latvijas Radio darbiniekus

Latvijas Radio (LR) darbinieki ir sašutuši par Ministru prezidenta Ivara [s:21429], ka viņš atbrīvotu no amata LR ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju Dzintri Kolātu, portālu «Apollo» informēja Radio pārstāve Ilze Vasermane.

Šādi publiski Ministru prezidenta izteikumi, pēc LR darbinieku domām, ir demokrātiskā sabiedrībā nepieļaujams politisks spiediens uz sabiedrisko mediju, kā arī uz to uzraugošo Nacionālo radio un televīzijas padomi.

LR darbinieki ir vairākkārt pauduši atbalstu Kolātam kā vispiemērotākajam LR vadītājam. Darbinieki vērtē Kolātu kā neitrālu, politiski neatkarīgu.

Lai gan pašlaik Kolātam jāpieņem virkne nepopulāru lēmumu, kas tieši skar daudzus radio darbiniekus, viņam izteikts radio darbinieku atbalsts, gan virzot viņu uz šo amatu, gan pieņemot lēmumu par raidījumu pārtraukšanu 2. februāra rītā, uzsver LR pārstāvji. Turklāt lēmumu par raidījumu pārtraukšanu Kolāts esot pieņēmis pēc vairākkārtējiem LR darbinieku aicinājumiem.