Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Koncertzāles būvprojektēšanas līgums tiks izbeigts bez kompensācijas

Izvērtējot apstākļus, kas kopējās ekonomiskās situācijas dēļ patlaban liek ievērot valstī stingru budžeta disciplīnu, valsts aģentūra «Jaunie «Trīs brāļi»» (J3B) šonedēļ sagatavos vajadzīgos dokumentus, lai sāktu ar arhitektu biroju SIA «AB.SZK» noslēgtā Rīgas koncertzāles būvprojektēšanas līguma izbeigšanu, informēja aģentūras pārstāve Elīna Bīviņa.

Atbilstoši Starptautiskās Inženierkonsultantu federācijas nosacījumiem, pēc kuriem slēgts Rīgas koncertzāles būvprojektēšanas līgums, katrai no pusēm ir tiesības paziņot par atkāpšanos no līguma, informējot par to 56 dienas iepriekš. Valsts aģentūras J3B un arhitektu biroja SIA «AB.SZK» līgums tā izbeigšanas gadījumā neparedz nekādas finansiālas sankcijas.

Līgums par Rīgas koncertzāles būvprojekta izstrādi ar arhitektu biroju SIA «AB.SZK» slēgts, pamatojoties uz 2006. gadā notikušo projekta skiču konkursu. Atbilstoši tam, arhitekts Andis Sīlis saglabā autortiesības uz konkursā apstiprināto Rīgas koncertzāles projektu, kura būvniecības iecere Rīgas Domē tika akceptēta 2007. gada 29. maijā.

Pamatojoties uz līdz šim paveikto, valstij ir iespēja sākt Rīgas koncertzāles būvniecības procesu, arī būvprojektēšanu, kad tam būs labvēlīgāki apstākļi.