Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ašais randiņš». Piesakies!

«Ašais randiņš» palīdzēs atrast savu otru pusīti.

www.vakaraflirts.lv

www.vakaraflirts.lv

«Valentīndiena ir mīlestības diena, un, ja kāds nav sastapis savu otru pusīti, aicinām nesēdēt mājās un pārdzīvot, kā to dara vairākums. Tieši otrādi — mēs aicinām ikvienu piedalīties «Vakara flirtā», jo tā mērķis — dot cilvēkiem iespēju sameklēt savu otru pusīti,» stāsta Lilita Kozireva, «Vakara flirta» projektu vadītāja.

Atkarībā no reģistrēto dalībnieku skaita pasākums notiks vairākās kārtās. Katrā kārtā piedalīsies 15 sievietes un 15 vīrieši. Visiem dalībniekam būs iespēja iesaistīties nelielā sarunā ar katru pretējā dzimuma pārstāvi. Tieši pirmais iespaids noteiks, kuri no dalībniekiem vēlāk vēlēsies viens otru satikt vēlreiz.

Randiņa simpātiju pāris balvā saņems romantisku nedēļas nogali «Puhajarve Spa Hotell» 640 eiro vērtībā. Pirmos piecdesmit dalībniekus, kas reģistrēsies «Ašajam randiņam», sagaidīs saldas pārsteiguma balvas no «Cafe & Restaurant Fazer», savukārt visi dalībnieki varēs piedalīties «Blue Box» konkursā un laimēt bezmaksas solārija apmeklējumu.