Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas «Dinamo» mājas spēles sestās vislabāk apmeklētās KHL

Rīgas «Dinamo» mājas spēles ir sestās vislabāk apmeklētās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) turnīrā, liecina statistikas dati.

Vidēji «Dinamo» mājas spēli apmeklē 6704 skatītāji, bet pirmajā vietā ar 9486 skatītājiem mačā ir Omskas apgabala «Avangard» komanda.

Kopumā «Dinamo» spēles klātienē ir noraudzījušies 287 137 skatītāji, bet vislabāk apmeklētie pagaidām bijuši «Avangard» mači — 390 565 skatītāji. Otrajā vietā esošās Jaroslavļas «Lokomotiv» spēles kopumā noraudzījušies 343 150 līdzjutēji.

«Dinamo» mājas spēles kopumā redzējuši 154 181 skatītāji, bet pirmajā vietā ar 237 149 skatītājiem ir «Avangard».

«Dinamo» spēļu apmeklētības skaitu ietekmē fakts, ka četras mājas spēles netika aizvadītas «Arēnā «Rīga»», bet gan pa diviem mačiem «Inbox.lv» hallē Piņķos un Somijas pilsētā Espo, kur skatītāju skaits bija ievērojami mazāks, salīdzinot ar vidējo.

Jau ziņots, ka «Dinamo» un «Avangard» savstarpējā mačā Rīgā pagājušā gada 24. decembrī tika uzstādīts līgas apmeklētības rekords, jo uz maču bija ieradušies 11 900 skatītāji. Oficiāli uz hokeja spēlēm «Arēnā «Rīga»» ir 10 300 skatītāju vietas, bet uz šo maču tika pārdotas papildu stāvvietu biļetes, tādējādi tika labots apmeklētības rekords.