Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Loskutovs pievienojas «Sabiedrībai citai politikai»

Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Aleksejs Loskutovs iestājies partijā «Sabiedrība citai politikai» (SCP), portālam «Apollo» pavēstīja SCP.

«Iesaistīties politikā nolēmu tāpēc, ka nespēju palikt vienaldzīgs un stāvēt malā laikā, kad valdošā koalīcija ir valsti novedusi līdz dziļai ekonomiskai un politiskai krīzei. SCP iestājos, jo šī ir partija, kas ir gatava realizēt pārmaiņas Latvijā, lai izvestu valsti no ekonomiskās krīzes un atjaunotu taisnīgumu. SCP ir apvienojušies dažādu nozaru kompetenti eksperti, un šai partijai ir izsvērts piedāvājums krīzes risināšanai gan ekonomikā, gan citās iedzīvotājiem svarīgās jomās,» norāda Loskutovs.

Pēc iestāšanās Loskutovs ar SCP valdes lēmumu iecelts SCP Valsts pārvaldes darba grupas vadītāja amatā. Saskaņā ar SCP statūtiem Loskutovs tāpat kā citi SCP nozaru darba grupu un reģionālo nodaļu vadītāji ir SCP domes loceklis.