Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izdots Kolīnas Makkalovas romāns «Nepiedienīgā apmātība»

Apgādā «Zvaigzne ABC» iznācis Kolīnas Makkalovas romāns «Nepiedienīgā apmātība». 

Rūpēs par karā ievainotajiem vīriem Onora Langtrija rod spēku skaudrajai ikdienai. Un arī paši likteņa pabērni šo skaisto žēlsirdīgo māsu dievina, jo viņas nesavtīgās rūpes un uzmanība ir kā atgādinājums par pasauli pirms kara.

Bet tad ierodas ordeņiem apbalvotais kara varonis Maikls Vilsons un pārvērš visu šo ļaužu dzīvi. Par spīti Onoras bailēm un bažām par Maikla patiesajām jūtām, viņa iemīlas un emocionāli arvien vairāk pakļaujas šā cilvēka varai. Un pēc kaislīgas nakts, kas tik ilgi bija atvairīta, Onoras aprūpēto vīriešu naidīgums izlaužas un pārtop nāvējošā greizsirdības traģēdijā… nostādot Onoru skaudras izvēles priekšā, kuras sekas viņai vajadzēs just visu mūžu.

Rakstniece Kolīna Makkalova (1937) ir dzimusi Austrālijā, studējusi neirofizioloģiju un strādājusi par pasniedzēju Jēla Medicīnas skolā. Latviešu lasītāji rakstnieci iemīlējuši no romāniem «Dziedoņi ērkšķu krūmā», «Tims», «Eņģelis», «Pieskāriens» u. c.