Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Draudēts arī Godmanim un Veldrem

Draudus saņēmis [s:21451] (ZZS), bet arī Ministru prezidents Ivars Godmanis (LPP/LC) un aizsardzības ministrs Vinets Veldre (TP), ceturtdien vēstī laikraksts «Diena».

Premjera preses sekretārs Edgars Vaikulis «Latvijas Avīzei» apliecinājis, ka valdības vadītājam šajās dienās ir piedraudēts, bet nevēlējās stāstīt vairāk, kur un kādā situācijā tas ir noticis. Visticamāk, Godmanis par to ziņos drošības iestādēm.

Atsaucoties uz neoficiāliem avotiem, laikraksts vēstī, ka piedraudēts arī aizsardzības ministram Veldrem, turklāt ne pirmo reizi un nevis kā ministram, bet kā bijušajam Pārtikas un veterinārā dienesta vadītājam. Veldre šo informāciju ne apstiprināja, ne noliedza.

Zinot socioloģisko aptauju rezultātus, kas rāda, ka lielākā daļa sabiedrības neuzticas ne valdībai, ne Saeimai, iespējams, ka ministri arvien vairāk sāks uztraukties par savu drošību, un nav nereāli, ka visi sāks pārvietoties tikai miesassarga pavadībā, norāda laikraksts.

Politiķis, kurš nav vēlējies publiskot savu uzvārdu un kurš ir saņēmis draudus, stāstījis, ka parasti tiekot izmantoti trīs piedraudēšanas veidi: uz ielas, pa tālruni (Godmaņa un Rozes mobilā tālruņa numuri bija publicēti internetā) un atsūtot vēstuli.