Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kataras velobraucienā miris beļģu riteņbraucējs Frederiks Nolfs

Šodien pirms Kataras velobrauciena, kurā startē arī latvietis Gatis Smukulis, piektā posma miris Beļģijas riteņbraucējs Frederiks Nolfs.

Tiek ziņots, ka 21 gadu vecais sportists no «Topsport Vlaanderen-Mercator» komandas mira naktī uz šodienu.

«Riteņbraukšanā ir sēras, ja zaudē tādu jaunu talantu kā viņš,» norādīja Nolfa komandas pārstāvis Edijs Merkss. «Viņš nomira miegā, pat nepamostoties.»

«Esam dziļi apbēdināti par mūsu drauga un kolēģa pēkšņo nāvi,» teikts Nolfa komandas oficiālajā mājaslapā. «Šīs bija viņa pirmās sacensības šosezon un otrais gads profesionālajā komandā. Komandas darbinieki, riteņbraukšanas atbalstītāji un fani izsaka dziļu līdzjūtību par šo smago zaudējumu.» 

Pagaidām netiek ziņots, kāds varētu būt Nolfa, kas pēc piecām dienām būtu kļuvis 22 gadus vecs, nāves iemesls.

Pēc četriem posmiem Kataras daudzdienu velobrauciena kopvērtējumā Nolfs ieņēma 96. vietu, no līdera — sava tautieša Toma Bonena — atpaliekot 27 minūtes un 35 sekundes, bet jauno braucēju ieskaitē Nolfs bija 31. vietā.

Pēdējais riteņbraucējs no profesionālās komandas, kurš mira velobrauciena laikā, bija francūzis Fabrīss Salankons — 2003. gada Vācijas daudzdienu velobrauciena laikā 23 gadus vecais sportists arī aizgāja mūžībā miegā.