Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Fidels Kastro uzdod jautājumus Obamam

Savā jaunākajā rakstā «Pretrunas Obamas politikā un ētikā» Kubas ilggadējais līderis Fidels Kastro, kas gan valsti aktīvi nepārvalda, uzdod jaunajam ASV prezidentam Barakam Obamam vairākus jautājumus, vēsta aģentūra [s:21459], atsaucoties uz latīņamerikāņu plašsaziņas līdzekļiem.

Kastro vēlas zināt, cik ilgi vēl turpināsies jau 50 gadus ilgā Kubas blokāde, ko piekopj ASV, un kāda būs Obamas administrācijas politika attiecībā uz Kubu. Tāpat Kubas ilggadējais līderis prasa, lai Obama aizdomājas, ka alternatīvās degvielas meklējumi, kas nāks par labu ASV, radīs lielas problēmas valstīm, kuras pārtiek no naftas eksporta.

Lai gan Kastro apzinās, ka ikviena kritika, kas nāk no viņa, tiek uztverta kā apvainojumi un uzbrukumi, pat tad, ja viņš izteicies miermīlīgi un ar cieņu, tomēr viņš «kā vecs politiķis un kareivis», negrēko, ja izsaka savus piedāvājumus.

Savos iepriekšējos apcerējumos Fidels Kastro Baraku Obamu nodēvējis par atklātu cilvēku, ar kuru iespējams veidot dialogu.